O szkole

Szkoła Windsurfingu BOARDS powstała w maju 2003 roku i już w pierwszych sezonach działalności odniosła sukces, spełniając oczekiwania kursantów.
Biuro podróży BOARDS Adam Staszkiewicz jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Wojewódźtwa Śląskiego pod numerem 925 i posiada gwarancje ubezpieczeniową UNIQA. Szkoła jako jedna z nielicznych na Półwyspie Helskim posiada zgodę kuratorium, sanepidu i straży pożarnej do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.
Założycielem i właścicielem szkoły jest dr Adam Staszkiewicz, który po wieloletnich doświadczeniach jako zawodnik zdobył umiejętności i wiedzę z dziedziny windsurfingu. Doświadczenia szkoleniowca zdobywał prowadząc kursy na stopień instruktora rekreacji ruchowej i sportu w windsurfingu, pełniąc funkcję wiceprezesa PSŻD ds. szkolenia kadr i upowszechniania windsurfingu w Polsce oraz prowadząc między innymi zajęcia dydaktyczne z windsurfingu dla studentów AWF w Katowicach.
Obecnie jest zatrudniony na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie pełni funkcje kierownika Zakładu Terenowych Form Aktywności Fizycznej organizując i prowadząc zajęcia z narciarstwa alpejskiego i windsurfingu.

Od samego początku udoskonalamy naszą szkołę poprawiając organizację, szkolenie windsurfingowe oraz wprowadzając dodatkowe atrakcje, by wszyscy nasi kursanci byli zadowoleni i chcieli ponownie do nas powracać. Głównym celem Szkoły BOARDS jest propagowanie aktywnego wypoczynku poprzez naukę i doskonalenie żeglowania na desce. Prowadzimy obozy windsurfingowe dla dzieci i młodzieży oraz kursy windsurfingu dla dorosłych. Istnieje również możliwość korzystania z wypożyczalni sprzętu oraz lekcji indywidualnych już od 4 roku życia.
Szkoła Windsurfingu BOARDS, w sezonie 2003, 2004 i 2005 wybrana została jako jedna z 10 elitarnych szkół współpracujących z ERA TAK-TAK popularyzacji windsurfingu w Polsce.
Od 2017 roku szkoła Boards posiada własny ośrodek zakwaterowania dla dzieci i młodzieży w pokojach z łazienkami lub w przyczepach campingowych. Ośrodek BOARDS spełnia wszystkie wymogi stawiane przez kuratorium oświaty dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży, zwłaszcza związane z przepisami sanitarnymi i przeciwpożarowymi.

Zaświadczenia i certyfikaty

turystyka